VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP - eliminacje wojewódzkie

21 września na „Orliku” w Żelechowie odbyły się eliminacje wojewódzkie do VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Zagrały w nich reprezentacje dziewcząt starszych, które zwyciężyły w eliminacjach gminnych na swoich „Orlikach”.

W turnieju  bardzo dobrze zaprezentowały się nasze dziewczęta pod opieką pana Leszka Kostyry, które reprezentowały Żelechów w eliminacjach wojewódzkich.

W dniu 22 września 2015 roku odbyły się rozgrywki piłkarskie – I etap eliminacji wojewódzkich w ramach VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Tego dnia na Orliku w Gocławiu rywalizowały ze sobą zespoły dziewcząt w kategorii 10 – 11 lat.

Na Orliku w Gocławiu do wzajemnej rywalizacji stanęły drużyny dziewcząt z Publicznej Szkoły Podstawowej z Głoskowa, Gocławia i piłkarki ze Stefanowa reprezentujące Żelechów. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyły dziewczęta z Głoskowa, które awansowały do finału rejonu. Drugie miejsce przypadło drużynie z Gocławia, która również awansowała do finału rejonu, a trzecie miejsce zajęły nasze dziewczyny ze Stefanowa reprezentujące Żelechów.